Напівпровідний нагрівач деталі нагрівача вентилятора PTC

Напівпровідний нагрівач деталі нагрівача вентилятора PTC
Відомості про продукт
TianChengQianHai - сертифікована компанія ISO 9001, що спеціалізується на виробництві та збуті напівпровідникових нагрівальних деталей вентиляторів з птаховим нагрівальним елементом. Як один з провідних виробників та постачальників у Китаї, наша фабрика також пропонує Вам безкоштовний зразок, індивідуальне обслуговування, а також консультаційні послуги з пропозиціями.

Напівпровідний нагрівач деталі нагрівача вентилятора PTC


Основна інформація

  • Розмір: На замовлення

  • Напруга: 6В-240В

  • Температура поверхні: 50C-280C

  • Тип: Далека нагрівальна трубка

  • Транспортний пакет: Коробка

  • Походження: Гуан Донг, Китай

  • Код HS: 851680000


Опис продукту

Нагрівач PTC називається нагрівачем PTC, використовуючи керамічний нагрівальний елемент PTC та алюмінієві компоненти.

Він складається з оцинкованої сталевої пластини, профнастилу з гофрованої пружини з нержавіючої сталі, оцинкованої пластини, одношарових алюмінієвих плавників, нагрівального елемента PTC, подвійних алюмінієвих плавників, нікелевого мідного електродного клеми та пластмасової оболонки з високої температури PPS. Продукт завдяки прийняттю П-подібного гофрованого плавника та покращує швидкість відводу тепла, поєднує в собі переваги як клейового, так і механічного характеру, а також надає повну увагу нагрівальному елементу PTC у різних теплах, електриці, сильній силі зв’язку, теплопровідність, відмінне тепловіддача, висока ефективність, безпечний і надійний. утеплювач.
2 основні програми:
Кондиціонер, машина для завіси з гарячим повітрям, сушарка, сушарка, осушувачі повітря, нагрівач повітря, автомобіль тощо повинні забезпечити обладнання для теплого повітря.


ptc air heater
Зв'яжіться з нами:

Контактна особа: Джейн

Електронна пошта: jane@tcqh-cn.com

WhatsApp: +13215236565

WeChat: hlj287974713Hot Tags: напівпровідникові нагрівачі вентилятора частини нагрівальний елемент з ппс, Китай, постачальники, фабрика, виробники, під замовлення, котирування, безкоштовний зразок
Розслідування

You Might Also Like