Електричний повітряний нагрівальний елемент PTC

Електричний повітряний нагрівальний елемент PTC
Відомості про продукт
TianChengQianHai є сертифікованою компанією ISO 9001, яка спеціалізується на виробництві та збуті електричного теплового теплоізоляційного елемента з птахом. Як один з провідних виробників та постачальників у Китаї, наша фабрика також пропонує Вам безкоштовний зразок, індивідуальне обслуговування, а також консультаційні послуги з пропозиціями.

Електричний повітряний нагрівальний елемент PTCОсновна інформація

  • Розмір: На замовлення

  • Тип: Нагрівальний елемент повітря

  • Вплив: Індивідуальний

  • Транспортний пакет: Коробка

  • Походження: Гуан Донг, Китай

  • Сертифікація: ISO9001, CE

  • Напруга: Індивідуальний

  • Код HS: 851680000

  • Застосування: Кондиціонер, машина для завіси з гарячим повітрям, сушарка, сушарка, осушувачі повітря, нагрівач повітря, автомобіль тощо повинні забезпечити обладнання для теплого повітря.

Опис продукту:
Нагрівач PTC називається нагрівачем PTC, використовуючи керамічний нагрівальний елемент PTC та алюмінієві компоненти.
Він складається з оцинкованої сталевої пластини, профнастилу з гофрованої пружини з нержавіючої сталі, оцинкованої пластини, одношарових алюмінієвих плавників, нагрівального елемента PTC, подвійних алюмінієвих плавників, нікелевого мідного електродного клеми та пластмасової оболонки з високої температури PPS. Продукт завдяки прийняттю П-подібного гофрованого плавника та покращує швидкість відводу тепла, поєднує в собі переваги як клейового, так і механічного характеру, а також надає повну увагу нагрівальному елементу PTC у різних теплах, електриці, сильній силі зв’язку, теплопровідність, відмінне тепловіддача, висока ефективність, безпечний і надійний. Нагрівач типу PTC має переваги малого термічного опору, високої ефективності передачі тепла і є своєрідним автоматичним постійною температурою та електричним нагрівачем. І однією з його важливих особливостей є безпека роботи: те, що в разі відмови вентилятора перестане обертатися, нагрівач PTC через відсутність достатнього тепла, його потужність автоматично різко знизиться. В цей час температуру поверхні нагрівача підтримують приблизно в межах температури Кюрі (загалом в 250 ° C), щоб отримати такі, як електрична нагрівальна трубка типу нагрівача, поверхня "червоного" явища.


Зв'яжіться з нами:

Контактна особа: Джейн

Електронна пошта: jane@tcqh-cn.com

WhatsApp: +13215236565

WeChat: hlj287974713


Hot Tags: електричний теплоізоляційний птаховий нагрівальний елемент, Китай, постачальники, фабрика, виробники, під замовлення, котирування, безкоштовний зразок
Розслідування

You Might Also Like